Dark Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Home of Dark Blood guild
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Orchy shaman elemental

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Fallenray




Posts : 2
Join date : 2009-02-06

Orchy shaman elemental Empty
PostSubject: Orchy shaman elemental   Orchy shaman elemental EmptySun Feb 15, 2009 9:34 pm

*. Nume:Andrei
*. Varsta (min 16):16
*. Locatie:Bucuresti
*. Sex:Masculin
*. Char Name:Orchy
*. Race:Orc
*. Class:Shaman
*. Level:80
*. Specc:elemental
*. Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Balnazzar&n=Orchy
*. De ce vrei sa te alaturi la Dark Blood?:Pentru ca este o guilda buna si este de romani
*. Guide Anterioare?:Sincer nu mai stiu ce ce guilde am fost
*. Raid experience Pre-TBC:Nu am fost in nici 1 raid inainte de TBC
*. Raid experience Pre-WOTLK:Am facut majoritatea raidurilor
*. De ce ar trebuii sa te acceptam?:Pentru ca sunt roman ca si voi
*. Ce poti sa faci pt noi??:Sunt elemental sham deci dps
*. Cand poti raida si pt cat timp?:Pot raida de obicei in fiecare zi de la ora 2 pana la ora 12 exceptii 1-2 seara
*. Care este scopul tau in WOW?:Sa imi fac gear epic si sa ma distrez cu guilda in raiduri
*. Cat de important este lootul pt tine?:Nu sunt obsedat sa iau fiecare item(ninja) daca primesc ce mi se cuvine nu e nici o prob
*. Ai citit regulile guildei si esti de acord cu ele?:Da sunt de acord cu regulile
*. Altceva ce ar trebuii sa stim?:Sper sa fiu acceptat in guilda.Am mai fost in guilda asta inainte de WOTLK dar nu am intrat timp de 2 sapt si am primit kick
Back to top Go down
DarkRash

DarkRash


Posts : 27
Join date : 2009-02-01
Age : 35
Location : Iasi

Orchy shaman elemental Empty
PostSubject: Re: Orchy shaman elemental   Orchy shaman elemental EmptyMon Feb 16, 2009 6:28 am

Mmmm ce dps support faci cu gearul tau actual?xD am vaz k ai 1.6k dps si 1.3k healing so ... u figure it out.

Momentan am sa vb cu ceilalti officers sa vdm ce cum unde Smile
Back to top Go down
Marius
Admin
Marius


Posts : 38
Join date : 2009-01-31
Age : 39

Orchy shaman elemental Empty
PostSubject: Re: Orchy shaman elemental   Orchy shaman elemental EmptyMon Feb 16, 2009 6:41 am

ma cu putin ajutor din partea noastra se poate lucra la gearul lui cu conditia bineinteles sa nu ne alse balta odata ce-si primeste prima bucata de t7...eu zic sa-i dam o sansa !!
Back to top Go down
https://darkblood.rpg-board.net
Bleah




Posts : 4
Join date : 2009-02-16

Orchy shaman elemental Empty
PostSubject: Re: Orchy shaman elemental   Orchy shaman elemental EmptyMon Feb 16, 2009 10:49 am

Daca guilda are nevoie de healeri (sa presupunem) ai fii de acord sa faci respecc pe resto?
Back to top Go down
Mucificatoru

Mucificatoru


Posts : 5
Join date : 2009-02-01
Age : 39

Orchy shaman elemental Empty
PostSubject: Re: Orchy shaman elemental   Orchy shaman elemental EmptyMon Feb 16, 2009 8:10 pm

un shammy e binevenit ele si dak mai stie resto e o treaba...hai cu sansa aia odata Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Orchy shaman elemental Empty
PostSubject: Re: Orchy shaman elemental   Orchy shaman elemental Empty

Back to top Go down
 
Orchy shaman elemental
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dark Blood :: Aplicatie-
Jump to: