Dark Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Home of Dark Blood guild
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Resurrected-mage

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Resurrec
Guest




Resurrected-mage Empty
PostSubject: Resurrected-mage   Resurrected-mage EmptyWed Mar 04, 2009 7:26 pm

Nume:Ionut / Cristian
*. Varsta (min 16):18 /20
*. Locatie:Tulcea
*. Sex:male
*. Char Name:Resurrected
*. Race:undead
*. Class:mage
*. Level:80
*. Specc:any
*. Armory Link (momentan da erroare)
*. De ce vrei sa te alaturi la Dark Blood?:roman, am mai fost in guild dar am avut o perioada cand mi-a murit calculatorul si nu am putut juca apoi dat afara pentru inactivitate, dar impartind contul activitatea va fi mare
*. Guide Anterioare?:un guild de brazilieni Sad
*. Raid experience Pre-TBC:mc ,zg,aq20,bwl,aq40
*. Raid experience Pre-WOTLK:karazan,gruul,maghteridon,ssc,tk(nu tot)
*. De ce ar trebuii sa te acceptam?:jucator dedicat , ambitios care tinteste sus, saritor si dornic de raiduri

*. Ce poti sa faci pt noi??:pot sa fac mancare ptr raiduri (mag) , pot oferi ajutor la lvluri mai mici (boosturi)
*. Cand poti raida si pt cat timp?:in general dupa ora 14:00(cateaodata si mai devreme)pana maxim 12-1 noaptea noaptea (liceu de dimineatza si a 12 , trebuie sa fiu odihnit )
*. Care este scopul tau in WOW?:sa ma distrez impreuna cu prietenii (daca se poate sa fie romani) si sa fac achivementuri,
*. Cat de important este lootul pt tine?:doar no sa ma bat singur daca pierd un epic Smile dar mereu caut sa ma imbunatatzesc
*. Ai citit regulile guildei si esti de acord cu ele?:da
*. Altceva ce ar trebuii sa stim?:nu ma intzeleg bine cu copii care nu prea gandesc si sunt enervanti :-?? si nici cu persoane cei batjocoritori
Back to top Go down
DarkRash

DarkRash


Posts : 27
Join date : 2009-02-01
Age : 35
Location : Iasi

Resurrected-mage Empty
PostSubject: Re: Resurrected-mage   Resurrected-mage EmptyWed Mar 04, 2009 8:34 pm

Uh m-a atins applyul tau :X

\m/ Waiting for the rest of the officers sa raspunda Smile
Back to top Go down
Vasi

Vasi


Posts : 4
Join date : 2009-02-01

Resurrected-mage Empty
PostSubject: Re: Resurrected-mage   Resurrected-mage EmptyWed Mar 04, 2009 8:47 pm

ma ai votul meu acum ramane ca mage officer sa hotarasca daca esti in sau nu bafta
Back to top Go down
Bleah




Posts : 4
Join date : 2009-02-16

Resurrected-mage Empty
PostSubject: Re: Resurrected-mage   Resurrected-mage EmptyWed Mar 04, 2009 9:00 pm

Bre tot ce pot sa zic e ca ...daca nu ai ciocu mare...shi rezishti la cateva injuraturi fara sa sari de cur in sus eshti binevenit...Smile (apropo ca nu potzi face fatza la copii shi la atitudinea lor...pt ca avem catziva in guild...care sunt cam suparatzi pe viatza)
Back to top Go down
DarkRash

DarkRash


Posts : 27
Join date : 2009-02-01
Age : 35
Location : Iasi

Resurrected-mage Empty
PostSubject: Re: Resurrected-mage   Resurrected-mage EmptyWed Mar 04, 2009 9:40 pm

Avem si adultzi kre sufera asa k ... nui bai xD nu-i asa moshnege?Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Resurrected-mage Empty
PostSubject: Re: Resurrected-mage   Resurrected-mage Empty

Back to top Go down
 
Resurrected-mage
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zarmortis mage

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dark Blood :: Aplicatie-
Jump to: